Książki zamiast kwiatów

Stwórzcie swoją wspólną biblioteczkę - pamiątkę na całe życie

Stwórz listę

Jak to działa?

Masz listę książek, które Wam się marzą?

Świetnie! Znajdź do nich linki w dowolnej księgarni czy sklepie internetowym lub katalogu produktów iWishera. Stwórz listę i gotowe!
Proste, prawda?

Powiadom znajomych

Podziel się listą z gośćmi - możesz to zrobić z pomocą Facebooka, Twittera lub mailem

Nie martw się! Zajmij się weselem

Goście śledząc listę, są na bieżąco informowani p tym, kto chce Wam kupić jaką książkę. Dzięki temu nie dostaniecie dwóch takich samych

Spełnij swoje marzenie!

I to tyle i tylko tyle :) Otrzymanie biblioteczki Waszych marzeń w ten najważniejszy dla Was dzień jest banalnie proste!

Saving...

Stwórz swoją listę książek

Stwórz listę

Zobacz inne listy

Dlaczego warto?

Szybko, łatwo i przyjemnie

Stworzenie i wysłanie listy do Twoich gości zajmie Ci kilka minut! Resztą zajmą się Twoi goście. A pozostałą część Twojego cennego czasu możesz przeznaczyć na przygotowania do ślubu - masz co robić, prawda? ;)

10 Biblii? Nie tym razem!

Dzięki liście Twoi goście dokładnie wiedzą, o jakich książkach marzycie, dlatego też nie ma mowy o nietrafionych tytułach i duplikatach. Lista jest na bieżąco aktualizowana - wszyscy zainteresowani będą wiedzieć jakie tytuły są jeszcze "wolne".

Nie tylko dla moli

Nie jesteście molami książkowymi? Nie szkodzi! Na listę możecie wrzucić dowolne rzeczy, o których marzycie. Albo po prostu te, które można Wam podarować zamiast kwiatów. Wystarczą linki - do czego? Zdecydujcie sami!

Zobacz listę w akcji!